*alt_site_homepage_image*
lt
pt

Naujienos

RSS

San Paule sveikinimai Kovo 11-osios proga aidėjo iš krepšinio aikštelės

Kovo 11 dieną Lietuvos generalinio konsulato San Paule ir Brazilijos lietuvių jaunimo sąjungos iniciatyva San Paule vyko tradicinis 3x3 krepšinio turnyras.    

Kovo 11 dieną Lietuvos generalinio konsulato San Paule ir Brazilijos lietuvių jaunimo sąjungos iniciatyva San Paule vyko tradicinis 3x3 krepšinio turnyras.

„Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtu sporto renginiu šią svarbią dieną minime jau trečius metus iš eilės ir džiaugiamės šiemet sulaukę ypatingo lietuvių ir jų bičiulių aktyvumo – turnyre dalyvauja net 16 komandų“, - sveikindama Lietuvos ir krepšinio mylėtojus teigė Lietuvos generalinė konsulė San Paule Laura Tupe.

Turnyras vyko lietuvių rajone Vila Zelinoje esančiame São Miguel Arcanjo koledže, kurio istorija labai tampriai susijusi su lietuvių emigracija į San Paulą.