*alt_site_homepage_image*
lt
pt

Naujienos

RSS

San Paule paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

2026 m. kovo 11 d. Lasar Segall name muziejuje San Paule, LR generalinis konsulatas surengė  Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimo renginį.
 
Sveikinimo kalbas sakė generalinė konsulė Audra Čiapienė, vizitą Brazilijos pradėjęs LR Užsienio reikalų viceministras Taurimas Valys, San Paulo valstijos vyriausybės Tarptautinių ryšių vadovas Samo Tosatti, San Paulo miesto prefektūros tarptautinių ryšių sekretorė Dr. Angela Vidal Gandra. Priėmime dalyvavo diplomatai, lietuvių bendruomenės atstovai, verslininkai, generalinio konsulato draugai.
 
Ta proga svečiams buvo parodytas dokumentinis filmas „RADAROM! Bendrumo galia”, pasakojantis apie lietuvių savanorystę ir lyderystę, ryžtą ir vienybę, apie tvirtą paramą Ukrainai ginantis nuo rusijos agresijos ir nusiteikimą neleisti ukrainiečiams pralaimėti.