Lietuviškos Joninės švenčiamos ir Brazilijoje
Šį savaitgalį San Paule, Lietuvių sąjungos namuose, Brazilijos lietuviai pirmą kartą šventė Jonines lietuviškai. Šia proga buvo kviečiami atvykti lietuviai iš visos Brazilijos.
Tikimasi, kad Lietuvos Respublikos konsulato San Paule pasiūlyta ir su šiomis Joninėmis pradėta visų Brazilijos lietuvių sąskrydžio idėja išsirutulios į dar vieną tradiciją buriančią draugėn tėvynainius ir Lietuvos mylėtojus.