*alt_site_homepage_image*
lt
pt

Naujienos

RSS

Kovo 11-ąją paminėjome žaisdami krepšinį kartu su Brazilijos lietuviais

Brazilijos lietuviai antrąją Lietuvos gimtadienio datą - Kovo 11-ąją - antrus metus iš eilės paminėjo dalyvaudami LR generalinio konsulato San Paule organizuotame krepšinio turnyre.

Saulėtą šeštadienio rytą San Paulo pagrindiniame miesto parke Ibirapuera krepšinio aikštelėje ir aplink ją susibūrė ištikimiausi Lietuvos ir krepšinio mylėtojai. Draugiškos varžybos palydėtos sveikinimais Lietuvai ir atminimo dovanomis dalyvavusiems.