Brazilijos lietuvius subūrė Lietuvos krepšinis
Liepos 30 d. San Paulo valstijoje Lietuvos krepšinio rinktinė sužaidė paskutiniąsias kontrolines rungtynes ruošiantis svarbiesiems olimpiniams mūšiams Rio de Žaneiro mieste. Krepšininkų palaikymui susibūrė gausus ir entuziastingas Brazilijos lietuvių būrys, kaip puikus patvirtinimas to, kad sportas bei krepšinis yra reikšminga lietuviškos savasties, stiprybės ir bendrystės ašis, ypatingai - Lietuvoje negimusiam ir tik iš tėvų bei senelių lietuviškumą pažįstančiam jaunimui.
Deja, šįkart lietuvaičių komandai pritrūko sėkmės ir jie, pirmavę antrame ir trečiame kėliniuose, vis dėlto nedideliu skirtumu - 62 : 64 - nusileido savo priešininkei Brazilijos rinktinei. Tačiau tai viso labo tik antras lietuvių pralaimėjimas parengiamąjame etape. Tačiau jau rugpjūčio 7 d. mūsų tautiečiai turės progą atsirevanšuoti – būtent kova su Brazilija prasidės olimpinis Lietuvos rinktinės pasirodymas 2016 metų vasaros žaidynėse.
Palaikykime savus! #mesuzlietuva