*alt_site_homepage_image*
lt
pt

Naujienos

RSS

Baltijos kelio minėjimas San Paule

Rugpjūčio 28 d. lietuvių rajone San Paulo mieste Vila Zelinoje įvyko Baltijos kelio paminėjimas. Renginyje be Brazilijos lietuvių taip pat dalyvavo Latvijos ir Estijos bendruomenių atstovai. Susikibę rankomis ir taip žiedu apjuosę Laisvės paminklą susirinkusieji bendromis maldomis bei dainomis paminėjo Baltijos tautų vienybės, žengiant į laisvę, gestą.  Minėjimo dalyvius pasveikino lietuvių bendruomenės pirmininkė Rosana Tumas, LR generalinė konsulė San Paule Laura Guobužaitė, Latvijos garbės konsulė Daina Gutmanis. Visų kartu prisiminta Baltijos kelio svarba tautų brolybės bei nepriklausomybės siekiuose palydėta šūkiais „Lietuva! Latvija! Estija!”. Po renginio dalyviai susibūrė už tradicinio lietuviško pietų stalo, paruošto pagal rūpestingai puoselėjamas beveik prieš šimtmetį atkeliavusias iš Lietuvos kulinarines tradicijas.