Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

PRADEDAMA LAIKINAI UŽSIENYJE ESANČIŲ PILIEČIŲ, NEGALINČIŲ SAVARANKIŠKAI GRĮŽTI Į LIETUVĄ, REGISTRACIJA

Sukurta 2020.03.14 / Atnaujinta 2020.03.15 20:34
  PRADEDAMA LAIKINAI UŽSIENYJE ESANČIŲ PILIEČIŲ, NEGALINČIŲ SAVARANKIŠKAI GRĮŽTI Į LIETUVĄ, REGISTRACIJA

  Atsižvelgiant į tai, kad valstybės pradeda riboti asmenų judėjimą, rekomenduojama NEATIDĖLIOJANT NUTRAUKTI KELIONES ir išnaudojant dar egzistuojančias keliavimo galimybes grįžti į savo nuolatines gyvenamąsias vietas.

  Visose Lietuvos Respublikos atstovybėse ir konsulinėse įstaigose vyksta laikinai šalyje esančių piliečių, neturinčių gyvenamojo ploto ir dėl tarptautinio susisiekimo apribojimų (skrydžių nebuvimo) neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, registracija.

  Lietuvos piliečiai prašomi nedelsiant elektroniniu paštu susisiekti su jų buvimo šaliai akredituota Lietuvos atstovybe. Atstovybių kontaktai skelbiami čia - https://urm.lt/default/lt/embasycontacts

  Brazilijoje ir kitose Pietų Amerikos valstybėse (išskyrus Argentiną) laikinai esančius Lietuvos piliečius, kurie neturi galimybės savarankiškai grįžti į Lietuvą, prašome el. paštu [email protected] susisiekti su Lietuvos generaliniu konsulatu San Paule. Prašome nurodyti savo vardą ir pavardę, gimimo datą, kontaktinį telefoną, elektroninį paštą ir tikslią buvimo vietą. Atsiradus galimybei organizuoti kelionę į Lietuvą, su užsiregistravusiais piliečiais susisieksime ir informuosime apie kelionės sąlygas. Argentinoje esančius Lietuvos piliečius registruoja Lietuvos ambasada Ispanijoje ir Argentinai.

  Prašome Lietuvos Respublikos piliečių susirasti gyvenamąjį plotą, kuriame karantino įvedimo buvimo valstybėje atveju būtų galimybė izoliuotis bei sekti vietos institucijų informaciją ir laikytis jų nurodymų.

  Atkreipiame dėmesį, kad grįžusiems į Lietuvą iš ypatingos rizikos šalių bus taikoma privaloma 14 dienų saviizoliacija.

  Lietuvos piliečiai bus registruojami iki kovo 17 dienos (antradienio) 18 valandos Lietuvos laiku.

  Siekdamas padėti Pietų Amerikoje keliaujantiems Lietuvos piliečiams grįžti į nuolatines gyvenamąsias vietas, Lietuvos generalinis konsulatas San Paule konsulinę informaciją teiks: tel. +55 11 2614 8665, el. paštu [email protected], bei visą parą veikiančiu tel. +55 11 99930 7831.

  Sekite informaciją www.urm.lt, keliauk.urm.lt, bei Facebook paskyrose Lietuvos generalinis konsulatas San Paule, Užsienio reiklalų ministerija.