Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate San Paule palaipsniui atnaujinamas asmenų priėmimas

Sukurta 2021.01.21 / Atnaujinta 2021.05.10 16:01
  Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate San Paule palaipsniui atnaujinamas asmenų priėmimas

  Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate San Paule atnaujintas Lietuvos Respublikos paso išdavimo ir keitimo prašymų priėmimas.

  Lietuvos Respublikos piliečiai, pageidaujantys teikti prašymus išduoti / pakeisti pasą Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate San Paule, turi iš anksto užsiregistruoti priėmimui elektroninėje registracijos konsulinėms paslaugoms sistemoje KONSREG. Registruotis priėmimui galima individualiai arba šeimai iki trijų asmenų savaitei į priekį (priėmimo laikai papildomi reguliariai). Registracija bus tvirtinama el. paštu, todėl prašytume atsakyti į generalinio konsulato siunčiamus laiškus.   

  Mūsų lankytojų ir komandos narių sveikata mums svarbiausia, todėl prašymų išduoti / pakeisti Lietuvos Respublikos pasą pateikimui siūlytume registruotis tik neatidėliotinais atvejais, įvertinus epidemiologinę situaciją San Paule ir Jūsų gyvenamojoje vietoje, kelionių apribojimus ir rizikas, o taip pat ir savo sveikatos būklę.

  Lietuvos generalinis konsulatas San Paule ir toliau teikia neatidėliotiną konsulinę pagalbą užsienyje nukentėjusiems Lietuvos piliečiams bei atlieka konsulines funkcijas nuotoliniu būdu tais atvejais, kai asmens atvykimas į konsulatą nėra būtinas (informacija apie konkrečių konsulinių paslaugų teikimo būdus skelbiama generalinio konsulato interneto svetainės skiltyje „Konsulinė informacija“).

  Asmenų priėmimas dėl kitų konsulinių funkcijų atlikimo – asmens tapatybės kortelės išdavimo / keitimo, civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą, Lietuvos Respublikos pilietybės, vizų ir kitais klausimais lieka sustabdytas iki atskiro pranešimo. Jis bus atnaujinamas palaipsniui, atsižvelgiant į kompetentingų institucijų rekomendacijas bei pandemijos sąlygotus apribojimus. Informacija apie konkrečių konsulinių paslaugų atnaujinimą bus skelbiama generalinio konsulato interneto svetainėje ir socialiniuose tinkluose.

  Naujienlaiškio prenumerata

  Captcha