Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Kovo 11 d. Brazilijos lietuviai paminėjo žaisdami krepšinį

Sukurta 2016.03.14 / Atnaujinta 2016.03.14 16:21
   Kovo 11 d. Brazilijos lietuviai paminėjo žaisdami krepšinį
   Kovo 11 d. Brazilijos lietuviai paminėjo žaisdami krepšinį

   Brazilijos lietuviai antrąją Lietuvos gimtadienio datą - Kovo 11-ąją - šiais metais paminėjo labai energingai ir veržliai - dalyvaudami LR generalinio konsulato San Paule organizuotame krepšinio turnyre. Ši forma pasirinkta neatsitiktinai - krepšinis visada buvo Lietuvos kelio į laisvę ir nepriklausomybę dalis, mūsų lietuviškojo identiteto dalis, burianti draugėn ir vienijanti. Tai yra būtent tai, ko reikia po pasaulį pasklidusioms Lietuvos dalelėms.

   Saulėtą sekmadienio rytą San Paulo pagrindiniame miesto parke susirinko net penkios krepšinio bei Lietuvos mylėtojų komandos:

   3 milijonai
   Gėda pelėda
   Nežinau
   Taurė yra mūsų
   Ceplinksas

   Turnyro organizatoriai, pasveikinę susirinkusiuosius, trumpai pristatė žaidimo taisykles bei paskelbė čempionato pradžią. Po įtemptų 10 rungtynių vyravo draugiška atmosfera. Geriausia komanda surinko 35 taškų. Visi dalyviai  buvo apdovanoti lietuviškomis sporto riešėmis su Vyčiu, o laimėtojų komanda pasipuošė lietuviškos atributikos marškinėliais, gautais tiesiai iš Lietuvos!

   LR generalinis konsulatas tikisi, jog krepšinio savaitgaliai ilgainiui taps tradicija Brazilijoje gyvenantiems lietuviams susirinkti draugėn ir kartu leisti laiką dalinantis lietuviškąja bendryste.

   Nuotraukų autorius: Ieva Martinaitis

   Naujienlaiškio prenumerata

   Captcha