Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Konsulinė Misija(1).png

2022 metų sausio 24-27 dienomis rengiama konsulinė misija į Kolumbijos sostinę Bogotą. Konsulinės funkcijos Kolumbijoje ir kaiminynėse šalyse gyvenantiems Lietuvos piliečiams bus atliekamos viešbutyje „Santafé Boutique”, calle 116 # 15 – 44, Bogota.

Konsulinės naujienos »

Nuo 2021 m. lapkričio 15 d. prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės pateikiami tik per Lietuvos migracijos informacinę sistemą MIGRIS. Įkeldamas dokumentų dėl pilietybės skaitmenines kopijas į MIGRIS, asmuo turės nurodyti, kur vėliau pateiks tikrinimui jų originalus - Migracijos departamente Lietuvoje (asmeniškai arba per įgaliotą asmenį), ar Lietuvos diplomatinėje atstovybėje ar konsulinėje įstaigoje užsienyje (tik asmeniškai).

Konsulinės naujienos »

Nuo rugsėjo 14 d. dienos Lietuvos piliečiai Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate San Paule galės teikti prašymus dėl paso ir asmens tapatybės kortelės išdavimo ir keitimo, o taip pat dėl užsienyje registruotų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje. Laiką priėmimui būtina rezervuoti išankstinės konsulinės registracijos sistemos generalinio konsulato San Paule paskyroje.

Konsulinės naujienos »
MISIJA 2021.png

2021 m. rugsėjo 6-10 dienomis rengiama konsulinė misija į Urugvajaus sostinę Montevidėjų. Konsulinės funkcijos Urugvajuje gyvenantiems Lietuvos piliečiams bus atliekamos Lietuvos garbės generalinio konsulato Montevidėjuje patalpose, adresas Guayabo 1729 escritorio 302, Montevideo CP11100.

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha