Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Dėl registracijos į KĮ_1.png

Siekdama gerinti Lietuvos piliečiams teikiamų konsulinių paslaugų kokybę, Lietuvos užsienio reikalų ministerija tobulina elektroninę asmenų registracijos, konsulinėms paslaugoms Lietuvos diplomatinėse atstovybėse ir konsulinėse įstaigose užsienyje, sistemą.

Konsulinės naujienos »
Urugvajus.png

2022 metų vasario 14-15 dienomis rengiama konsulinė misija į Urugvajaus sostinę Montevidėjų.

Konsulinės funkcijos Urugvajuje gyvenantiems Lietuvos piliečiams bus atliekamos Lietuvos garbės generalinio konsulato Montevidėjuje patalpose, adresas Guayabo 1729 escritorio 302, Montevideo CP11100.

Konsulinės naujienos »
Konsulinė Misija(1).png

2022 metų sausio 24-27 dienomis rengiama konsulinė misija į Kolumbijos sostinę Bogotą. Konsulinės funkcijos Kolumbijoje ir kaiminynėse šalyse gyvenantiems Lietuvos piliečiams bus atliekamos viešbutyje „Santafé Boutique”, calle 116 # 15 – 44, Bogota.

Konsulinės naujienos »
1.jpg

Lapkričio 30- osios dienos vakarą „Casa Brasileira“ muziejuje San Paule Brazilijos vyriausybės ir institucijų atstovai, užsienio valstybių diplomatai ir lietuvių bei litvakų bendruomenių nariai rinkosi paminėti Lietuvos ir Brazilijos dvišalių santykių pradžios šimtmetį: 1921 m. gruodžio 9 d. Brazilija pripažino Lietuvą de jure. Šiemet sukako ir 30 metų, kai 1991 m. lapkričio 5 d. atkurti Lietuvos ir Brazilijos diplomatiniai santykiai.

Užsienio politika ir diplomatija »

Nuo 2021 m. lapkričio 15 d. prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės pateikiami tik per Lietuvos migracijos informacinę sistemą MIGRIS. Įkeldamas dokumentų dėl pilietybės skaitmenines kopijas į MIGRIS, asmuo turės nurodyti, kur vėliau pateiks tikrinimui jų originalus - Migracijos departamente Lietuvoje (asmeniškai arba per įgaliotą asmenį), ar Lietuvos diplomatinėje atstovybėje ar konsulinėje įstaigoje užsienyje (tik asmeniškai).

Konsulinės naujienos »

Nuo rugsėjo 14 d. dienos Lietuvos piliečiai Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate San Paule galės teikti prašymus dėl paso ir asmens tapatybės kortelės išdavimo ir keitimo, o taip pat dėl užsienyje registruotų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje. Laiką priėmimui būtina rezervuoti išankstinės konsulinės registracijos sistemos generalinio konsulato San Paule paskyroje.

Konsulinės naujienos »
Lafer.png

Rugpjūčio 18 d. Lietuvos Respublikos generalinio konsulato San Paule surengto vakaro metu, už nuopelnus garsinant Lietuvos vardą Brazilijoje, Prof. Dr. Celso Lafer buvo įteiktas Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos garbės ženklas „Lietuvos diplomatijos žvaigždė”.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha