Naujienos Spausdinti RSS

Ministras L. Linkevičius susitiko su naujuoju Italijos ambasadoriumi

Sukurta 2020.11.10 / Atnaujinta 2020.11.10 16:06
   Ministras L. Linkevičius susitiko su naujuoju Italijos ambasadoriumi
   Ministras L. Linkevičius susitiko su naujuoju Italijos ambasadoriumi
   Ministras L. Linkevičius susitiko su naujuoju Italijos ambasadoriumi

   Lapkričio 10 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su naujuoju Italijos ambasadoriumi Diego Ungaro. Susitikimo metu buvo pasidžiaugta gerais dvišaliais santykiais. L. Linkevičius akcentavo dvišalio ekonominio bendradarbiavimo potencialą, ypač tokiose srityse, kaip informacinių technologijų ir komunikacijų (ICT), gyvybės mokslų bei finansinių technologijų. Sutarta dėl poreikio toliau stiprinti kultūrinį bendradarbiavimą.

   Ministras padėkojo už Italijos indėlį, stiprinant Lietuvos ir viso regiono saugumą. Jis atkreipė dėmesį į abiejų šalių bendradarbiavimo svarbą, kovojant su hibridinėmis ir kibernetinėmis grėsmėmis.

   Italijos ambasadorius domėjosi Lietuvos pozicija dėl situacijos Baltarusijoje ir transatlantinių santykių perspektyvos.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Rugsėjo 14 dieną Estija, Graikija, Italija, Latvija, Lenkija ir Lietuva Tarptautinės atominės energijos agentūros (TATENA) generaliniam direktoriui ir Branduolinės saugos konvencijos (BSK) šalims išplatino bendrą pareiškimą dėl Baltarusijos atominės elektrinės.

   Daugiašaliai santykiai »

   Lietuvos mokslininkai, dėstytojai, ekspertai, kultūros asmenybės ir veikėjai, kurie ketina priimti kvietimus praleisti tam tikrą laikotarpį Italijos universitetuose ar kultūros įstaigose studijų ar mokslinių tyrimų tikslais, per Italijos kultūros institutą Vilniuje gali kreiptis į Italijos užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministeriją paramos tiek kultūrinių, tiek mokslinių misijų finansavimui.

   Dvišaliai santykiai »
   DSC (1008)1.JPG

   Liepos 23 dieną Pietų Italijoje esančiame Apulijos regione Lietuvos ambasadorius Italijoje Ričardas Šlepavičius aplankė NATO oro policijos misijoje dalyvausiančius italų karius. Tai bus jau ketvirtoji Italijos misija Baltijos valstybėse.

   NATO ir tarptautinis saugumas » Atstovybių naujienos »
   Italija3.jpg

   Birželio 2 dieną ministras Linas Linkevičius pasveikino Italijos užsienio reikalų ir tarptautinio bendradarbiavimo ministrą Luigi Di Maio ir šios valstybės žmones nacionalinės šventės – Respublikos dienos – proga.

   Dvišaliai santykiai »
   IMG_20200422_150615.jpg

   Balandžio 22 dieną iš Lietuvos į Italiją išvyko kovoje su COVID-19 virusu būtina medicinos įranga ir apsaugos priemonės. Tai – humanitarinė pagalba, kurią Lietuvos Respublikos Vyriausybė balandžio 8 dienos nutarimu skyrė savo artimai partnerei Italijai, atsiliepdama į jos prašymą pagelbėti įveikti koronaviruso sukeltą pandemiją, šalyje nusinešusią ypač daug žmonių aukų.

   Dvišaliai santykiai »
   Your paragraph text.png

   Informuojame, kad Lietuvos piliečiai, esantys Italijoje ir norintys grįžti į Lietuvą, raginami nedelsiant susisiekti su „Avia Solutions Group“ atstovais el. paštu [email protected], [email protected] arba mobiliuoju telefonu +37065607100.

   Daugiau informacijos  →

   Konsulinės naujienos » Ministerijos naujienos » Užsienio lietuviai »