Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS GENERALINIS KONSULATAS SAN PAULE(BRAZILIJOS FEDERACINĖ RESPUBLIKA)

Adresas: Avenida Irai 438, cj. 34, Indianópolis, CEP 04082-001 Sao Paulo - SP, Brasil

plačiau »

Tel. +55 (11) 2614 8665
El. paštas

Rengiama konsulinė misija į Venesuelą

Sukurta 2018.09.24 / Atnaujinta 2018.09.25 17:36
  Rengiama konsulinė misija į Venesuelą

  Lapkričio 6-9 dienomis rengiama Lietuvos konsulinių pareigūnų išvažiuojamoji misija į Venesuelos Bolivaro Respublikos sostinę Karakasą.

  Lietuvos konsulinė misija į Venesuelą organizuojama pirmą kartą. Misijos metu bus atliekamos konsulinės funkcijos Venesueloje gyvenantiems Lietuvos Respublikos piliečiams – priimami prašymai dėl pasų keitimo ir išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, gyvenamosios vietos deklaracijos. Lietuvių kilmės asmenys turės galimybę pateikti prašymus dėl Lietuvos Respublikos pilietybės atkūrimo.

  Venesueloje gyvenantys Lietuvos piliečiai ir lietuvių kilmės asmenys, planuojantys vykti studijuoti, dirbti ar gyventi į Lietuvą, konsulinės misijos metu turės galimybę gauti aktualią informaciją atvykimo į šalį ir gyvenimo Lietuvoje klausimais. Konsuliniai pareigūnai bus pasirengę konsultuoti Lietuvos pilietybės atkūrimo klausimais.

  Dėl išankstinės registracijos priėmimui konsulinės misijos metu prašome iki spalio 19 d. kreiptis į Lietuvos generalinį konsulatą San Paule el. paštu [email protected]

  Konsulinė misija vyks Vokietijos ambasados Karakase patalpose. Konsulinę misiją Bogotoje organizuoja Lietuvos užsienio reikalų ministerija kartu su Lietuvos generaliniu konsulatu San Paule.

  Naujienlaiškio prenumerata