Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS GENERALINIS KONSULATAS SAN PAULE(BRAZILIJOS FEDERACINĖ RESPUBLIKA)

Adresas: Avenida Irai 438, cj. 34, Indianópolis, CEP 04082-001 Sao Paulo - SP, Brasil

plačiau »

Tel. +55 (11) 2614 8665
El. paštas

Rengiama konsulinė misija į Kolumbiją

Sukurta 2018.06.06 / Atnaujinta 2018.06.06 22:52
  Rengiama konsulinė misija į Kolumbiją

  Liepos 25-27 dienomis rengiama Lietuvos konsulinių pareigūnų išvažiuojamoji misija į Kolumbijos Respublikos sostinę Bogotą.

  Konsulinės misijos metu Kolumbijoje gyvenantiems Lietuvos Respublikos piliečiams bus sudaryta galimybė pateikti prašymus dėl pasų keitimo ir išdavimo, užsienyje sudarytų civilinės būklės aktų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje bei pateikti gyvenamosios vietos deklaracijas.

  Dėl išankstinės registracijos priėmimui konsulinės misijos metu prašome kreiptis į Lietuvos generalinį konsulatą San Paule el. paštu [email protected] .

  Paskutinį kartą išvažiuojamoji konsulinė misija į Kolumbiją organizuota 2012 metais. Lietuvos Gyventojų registro tarnybos duomenimis, Kolumbijoje gyvena 228 Lietuvos piliečiai.

  Išvažiuojamųjų konsulinių misijų organizavimas tapo būtinu į Lietuvos pasą pradėjus įrašinėti asmens biometrinius duomenis. Konsuliniai pareigūnai vyksta į tuos regionus, kur yra didelės lietuvių bendruomenės ir kuriuose nėra Lietuvos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos. Šiais metais suplanuotos 29 konsulinės išvažiuojamosios misijos.

  Konsulinę misiją Bogotoje organizuoja Lietuvos užsienio reikalų ministerija kartu su Lietuvos generaliniu konsulatu San Paule ir Lietuvos garbės konsulatu Kolumbijoje.

  Naujienlaiškio prenumerata