Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS GENERALINIS KONSULATAS SAN PAULE(BRAZILIJOS FEDERACINĖ RESPUBLIKA)

Adresas: Avenida Irai 438, cj. 34, Indianópolis, CEP 04082-001 Sao Paulo - SP, Brasil

plačiau »

Tel. +55 (11) 2614 8665
El. paštas

Lietuvos atstovai lankėsi Argentinoje

Sukurta 2017.02.01 / Atnaujinta 2017.08.29 16:19
   Lietuvos atstovai lankėsi Argentinoje
   Lietuvos atstovai lankėsi Argentinoje

   Sausio 26-29 d. Argentinoje vyko Lotynų Amerikos jaunimo organizacijų bei lietuvių bendruomenių suvažiavimas, kuriame dalyvavo URM Užsienio lietuvių departamento direktorius V. Pinkus bei LR generalinė konsulė San Paule L. Guobužaitė.

   Suvažiavime dalyvavo lietuvių bendruomenių atstovai iš Argentinos, Brazilijos, Urugvajaus, JAV, taip pat keletas lietuvių, atliekančių praktiką lietuvių bendruomenėse Lotynų Amerikoje.

   Lietuvos atstovai vizito Argentinoje metu lankėsi Argentinos lietuvių bendruomenių organizacijose „Nemunas“ ir „Mindaugas“, Argentinos lietuvių susivienijime ir Argentinos lietuvių centre. Viešnagių metu aptarta bendruomenių veikla, labiausiai rūpimi klausimai bei problemos, taip pat ateities planai.

   Svečiai iš Lietuvos su jaunimo atstovais diskutavo lietuviškos tapatybės pajautimo, jos ugdymo ir išlaikymo klausimais. Suvažiavimo programoje numatytų renginių bei diskusijų metu dalyviai ne tik dalinosi savo bendruomenių geraisiais veiklos pavyzdžiais, bet ir kėlė klausimus, domėjosi studijų bei lietuvių kalbos mokymosi galimybėmis Lietuvoje, formulavo savo bendruomenių organizacijų ateities uždavinius, ypatingą dėmesį skiriant artėjančiai Lietuvos šimtmečio minėjimo progai 2018 metais.

   Vizito Argentinoje metu V. Pinkus ir L. Guobužaitė susitiko su Beriso miesto meru Jorge G. Nedela, kuris, prisistatydamas dideliu lietuvių bendruomenės draugu, taip pat apsilankė ir lietuviškojoje jaunimo stovykloje. Dėkodamas už nuolatinę paramą bei paskatas lietuvių bendruomenei, V. Pinkus Beriso merui įteikė LR užsienio reikalų ministro padėką. Pokalbių metu J. G. Nedela labai domėjosi Lietuva, jos pasiekimais ir išreiškė didelį norą apsilankyti Lietuvoje. 

    

    

    

   Susijusios naujienos Visos naujienos »

   Naujienlaiškio prenumerata